7 In1 Akvariumo Žuvų Bakas Vandens tyrimo Juostelių Rinkinys, Nitritų, Nitratų, PH Testo Juosteles, GH, KH NO2 NO3 Bromo ir Chloro Bandymo 50pcs/Butelis


Žymos: akvariumas no3, gh testas, 30x 21mm, akvariumas bandymo vandens, no3 testas, nitrat testeris, amonio, 5 in1, nitrito druska, vandens popieriaus testo rinkinys.

€3.04 €4.40
  • Yra sandėlyje
  • d1032


Ypatybė:

Gera vandens kokybė yra labai svarbus žuvims ir augalams savo akvariumo.

Reguliariai bandymo vandens kokybės vertybės padeda užtikrinti žuvų gyventi sveiką, laimingą ir ilgą gyvenimą.

Su Aqua Greitas Testas galite stebėti 7 vertybes, kurios svarbios ir kokybiško vandens: pH (rūgštingumas) KH (karbonatų kietumas) GH (bendras kietumas) NO2 (nitritai) NO3 (nitratai) Bromas (brome) ir Chloro.

Šios vertės nustatyti, kaip sveiką jūsų akvariumas yra.Nenormalus vertes, gali sukelti problemų, tokių kaip ligos dumblių žydėjimas nenormalus augimas ir dauginimasis.

Vandens kokybę lemia daugelis veiksnių, tokių kaip : augalai, žuvys, akvariumo tūrio ir kt.taip pat išorės veiksnių, tokių kaip overfeeding vandens tipas papildomas filtras naudojamas ir trukmė ir suma, apšvietimo ir pan.

Specifikacija:

Reguliariai naudojant Aqua Greitas Testas leidžia jums vietoje vandens kokybės problemas, laiku imtis korekcinių veiksmų.

Tiesiog kritimo bandymo juostelės savo akvariumo ar tvenkinio ir palyginti spalvos juostelės su spalvų schemą ant konteinerio.

Taupo vargo.

Taupo laiką.

Lengva naudoti.

Tikslumas.

Pakuotė:

1pack 50


  • Modelio Numeris: 1pack 50


Lusecita19
2020-11-19
5/5
Received. Not tested.
Muhammadzokir Shokirov 92
2020-11-20
4/5
Fast shipping, conform to my order, I highly recommend
Vicbornov
2021-01-07
4/5
Packed disgusting! In a thin package that came all torn. Tests were not damaged as they are in a strong jar. Only 50 pieces. Thank you
Eger Art
2021-01-27
5/5
The product is as described, I arrived within the deadline Which indicate. All right

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai