D.U.K

Kaip pasiruošti prieš ateinant plūduriuoti?

Kūno higiena: nesiskuskite ar nedepiliuokite odos viena diena prieš procedūrą, nes aukšto druskingumo vanduo gali suerzinti šviežiai nuskustą odą. Prieš seansą, duše būtina pašalinti visas ant kūno esančias kosmetikos priemones, taigi prieš apsilankymą patariame jų nenaudoti. Taip pat pageidautina nenaudoti kūno kvapų, ypač sintetinių dezodorantų. Jeigu nesenai dažėte plaukus, palaukite bent 12 val. prieš ateidami plūduriuoti, nes dažai gali reaguoti su Epsomo druskos tirpalu ir jį užteršti.

Mityba: prašome nerūkyti, taip pat patariame nevartoti kofeino arba kitų nervų sistemą stimuliuojančių medžiagų bent 30 min. prieš procedūrą. Rekomenduojame nevartoti sunkaus maisto likus 60 min. iki seanso pradžios.

Kaip elgtis seanso metu?

Atvėrę duris įženkite į plūduriavimo kambario vidų. Duris užverti galite iš karto tik įėję arba vėliau, kai panorėsite, procedūros metu. Suteikite sau laiko susipažinti su nauja aplinka, o atsigulę į vandenį leiskite kūnui natūraliai atrasti sau patogiausią plūduriavimo poziciją. Visus judesius stenkitės atlikiti lėtai ir sąmoningai. Šviesa kambario viduje užsidega seanso pradžioje, taip pat įsijungia pranešdama apie procedūros pabaigą. Jeigu pasirinkote plūduriuoti be ausų kištukų, po procedūros svarbu gerai išsiplauti ausų kanalus, nes likę Epsomo druskos likučiai gali juos suerzinti.

Kas yra Epsomo druska?

Epsomo druska yra natūralus mineralinis magnio (Mg) ir sulfatų (SO4) junginys. Tiek magnis, tiek sulfatai yra organizmo pasisavinami išoriškai per odą, tad plūduriavimas pasižymi puikiomis sveikatinimo savybėmis taip pat ir dėl to. Magnio pagalba žmogaus organizmas reguliuoja daugiau nei 325 fermentų veiklą mažindamas uždegimus, gerindamas nervų sistemos bei raumenų funkciją ir padėdamas užkirsti kelią arterijų užkalkėjimui. Sulfitai padeda įsisavinti maistines medžiagas, pašalinti organizme susikaupusius toksinus bei gali palengvinti kenčiančiųjų nuo migrenos būklę.

Kas jus išskiria iš kitų?

Deep Float studijos erdvės yra specialiai sukurtos terapiniam plūduriavimo poveikiui patirti. Mūsų plūduriavimo kambariai yra itin erdvūs, todėl juose nepatirsite su mažesnėmis plūduriavimo edvėmis siejamų klaustrofobijos atvejų. Tarp seansų darome 45 min. pertraukas, tam, kad galetumėte jaustis pilnai atsipalaidavę tiek seanso metu, tiek prieš jį bei jam pasibaigus. Nesiekiame plūduriavimo paversti konvejerine paslauga, tad orientuodamiesi į kokybiškos patirties sukūrimą suteikiame deramą poilsį sau bei studijos energetinei erdvei. Laikome save inovatyviausia plūduriavimo studija regione.

Kaip yra užtikrinama procedūros higiena?

Itin aukšto druskingumo plūduriavimo tirpalas, kuriame ištirpusių druskų kiekis viršija aptinkamą Negyvojoje jūroje, užtikrina, kad didžioji dalis mikrobiologinių organizmų šioje aplinkoje išgyventi negali. Visiškam tirpalo sterilumui užtikrinti šis yra dezinfekuojamas vandenilio peroksidu ir ultravioletiniais (UV) spinduliais. Tirpalo kokybei palaikyti taip pat yra naudojami filtrai su aktyvia anglimi. Po kiekvienos procedūros plūduriavimo kambario vanduo taip pat praeina trigubą filtravimo procesą mechaniniu būdu (tam naudojami ir 1 mikrono t.y. 1/100 žmogaus plauko storio filtrai).

Turiu savanorišką sveikatos draudimą. Ar Jūsų paslauga yra dengiama?

Taip, jeigu esate apdrausti savanorišku sveikatos draudimu Jūsų draudėjas gali padengti už plūduriavimo terapijos paslaugas sumokėtas lėšas. Compensa klientams užtenka pateikti savo sveikatos draudimo kortelę, kitų draudimo bendrovių klientams už suteiktas paslaugas išrašome sąskaitą faktūrą, kurią įteikę savo draudėjui, gausite kompensaciją pagal savo draudimo planą.

Kokius atsiskaitymo būdus priimate?

Už paslaugas studijoje galite atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek mokėjimo kortele.

Ar turėčiau kažką atsinešti su savimi?

Rankšluosčius bei prausimosi priemones suteikiame mes. Plaukų džiovintuvą taip pat. Jei pageidaujate, galite atsinešti kūno higienos priemonių, kuriomis norėtumėte pasinaudoti po plūduriavimo.

Ar turėsiu nusiplauti makiažą?

Taip, prieš seansą būtina pašalinti visas ant kūno esančias kosmetikos priemones, kad šios neužterštų plūduriavimo tirpalo. Taigi, patariame prieš atvykstant plūduriuoti kosmetikos priemonių visai nenaudoti.

Ar turėčiau vilkėti maudymosi kostiumą plūduriavimo procedūros metu?

Pasaulinėje praktikoje plūduriuojama be maudymosi drabužių. Jei tai kelia nepatogumų, panorėję, galite vilkėti maudymosi kostiumą. Tokiu atveju, maudymosi drabužis turėtų būti išskalbtas po paskutinio naudojimo.

Ar turėčiau atvykti anksčiau?

Anksčiau atvykti nereikia. Ateikite sutartu laiku.

Ar plūduriavimo procedūra gali sukelti pašalinį poveikį?

Plūduriavimo procedūra Vakarų šalyse yra prieinama jau daugiau nei tris dešimtmečius, o šiuo metu pasaulyje yra įsikūrę keli tūkstančiai centrų teikiančių šią paslaugą. Sukaupta praktinė šių centrų patirtis patirtis bei moksliniai tyrimai jokio galimo pašalinio plūduriavimo procedūros poveikio nenurodo.

Po seanso jaučiu diskomfortą ausyse. Kaip tai pašalinti?

Taip gali nutikti dėl ausų kanale likusių Epsomo druskos kristalų. Gerai praplaukite ausų kanalą šilta vandens srove arba gerai išvalykite pasinaudodami ausų krapštuku suvilgytu šiltu vandeniu.

Esu klaustrofobiškas. Ar plūduriavimas man tinka?

Mūsų studijoje įrengti erdvūs plūduriavimo kambariai. Į juos įžengiama pilnu ūgiu, o atsigulus vandenyje, net ir ištiesus rankas virš galvos, neliesite kambario vidinių sienelių. Dažniausiai net ir nuogastaujantys dėl klaustrofobijos savo nustebimui prasidėjus seansui gan greitai pasijaučia itin patogiai.

Turiu viršsvorį. Ar galiu plūduriuoti?

Mūsų plūduriavimo kambarių ergonomika įgalina plūduriuoti normalaus sudėjimo ir viršvorį turinčius žmones. Jeigu turite II arba III laipsnio nutukimą, plūduriuoti gali būti sunku arba visai neįmanoma. Susisiekite su mumis jeigu norėtumėte pasiteirauti dėl plūduriavimo galimybių savo konkrečioje situacijoje.

Ar plūduriavimo kambaryje pakaks oro?

Visos procedūros metu į kapsulę yra tiekiamas šviežias oras.

Jaučiu peršalimo simptomus. Ar galiu plūduriuoti?

Komfortui plūduriavimo procedūros metu užtikrinti itin svarbus laisvas nevaržomas kvėpavimas per nosį, tad jaučiant įprastus peršalimo simptomus t.y. kosint bei esant sekrecijoms iš nosies plūduriuoti nerekomenduojame.

Ar turėčiau informuoti apie savo sveikatos būklę?

Prašome informuoti apie bet kokius turimus sveikatos sutrikimus. Jeigu turite širdies darbo sutrikimų, naudojate širdies stimuliatorių, sergate astma, turite alergijų (ypač druskai, vandenilio peroksidui arba magniui), ar itin žemą kraujospūdį – rekomenduojame pasitarti su gydytoju prieš pasirenkant plūduriavimą. Jeigu sergate epilepsija arba šizofrenija pasinaudoti procedūra galite tik su gydytojo rekomendacija bei lydimas (-a) prižiūrinčio asmens. Jeigu turite ausų infekciją, turėtumėte palaukti kol išgysite ir atėjus plūduriuoti naudoti ausų kimštukus.

Ar galiu plūduriuoti menstruacijų metu?

Žinoma. Tiesiog, elkitės taip pat kaip elgtumėtės maudydamasi baseine ar natūraliame vandens telkinyje.

Aš laukiuosi kūdikio. Ar galiu plūduriuoti?

Taip, galite, tačiau prieš renkantis plūduriavimą rekomenduojame pasitarti su Jūsų nėštumą prižiūrinčiu gydytoju. Nėščiosios patiria mažų mažiausiai tuos pačius, o galimai ir daugiau, plūduriavimo terapijos privalumų. Vėlyvosiose nėštumo stadijose esančioms moterims paprastas gulėjimas lovoje gali pasidaryti itin nepatogus, tuo tarpu plūduriavimas gali šį diskomfortą laikinai pašalinti.

Turiu fizinę negalią. Ar galiu plūduriuoti?

Siekiame, kad plūduriavimas taptų prieinamas kuo platesniam jo naudą galinčių patirti žmonių ratui, tačiau tuo pat metu skiriame didelį dėmesį procedūros saugumui. Jeigu turite fizinę negalią, iš pradžių, rekomenduojame pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju. Gavus jo leidimą, kreipkitės į mus ir supažindinkite su savo sveikatos būkle. Ją įvertinę, mes jums suteiksime visą reikalingą informaciją tam, kad galėtumėte patirti teigiamą procedūros poveikį.

Kiek ilgiausiai galiu plūduriuoti vienos sesijos metu?

Dauguma plūduriavimo seansų mūsų studijoje trunka 60 arba 90 min. Manoma, kad kuo dažniau ir kuo ilgiau plūduriuojate, tuo didesnį teigiamą poveikį patiriate. Patyrę plūduriuotojai renkasi ilgesnes sesijas, kurios gali trukti ilgiau nei 120 min. Tą padaryti galite ir Jūs, tiesiog registruodamiesi pasirinkite ilgesnį seanso laiką.

Ar galiu plūduriuoti kartu su draugu / kitu artimu žmogumi?

Norint pasidalinti patirtimi su artimu žmogumi, siūlome ateiti plūduriuoti abiejuose kambariuose vienu metu.

Ar plūduriuojant yra bent mažiausia nuskendimo rizika?

Aukštas Epsomo druskų tirpalo plūdrumas padaro neįmanomu viso kūno panirimą žemiau vandens paviršiaus ribos. Kuomet išsitiesiate plūduriavimo kambaryje, pasidaro sunku netgi paliesti kabinos dugną rankų ar kojų pirštais, nors esate pakilęs viso labo vos 25-30 cm virš jo.

Turiu dovanų kortelę vienam asmeniui, tačiau norėčiau plūduriuoti dviese arba ilgiau.

Žinoma, galite ateiti plūduriavimui dviese, studijoje tereikės primokėti paslaugų kainų skirtumą. Tuo pačiu principu galite rinktis ilgesnį seansą nei nurodytas Jūsų turimoje dovanų kortelėje.

Atstovauju įmonę. Norėčiau gauti specialų pasiūlymą darbuotojams.

Susisiekite su mumis el. paštu: corporate@deepfloat.lt ir mes pateiksime Jūsų įmonės poreikiams pritaikytą individualų pasiūlymą.