PLŪDURIAVIMO STUDIJA VILNIUJE

veikusi 2018 - 2020 m.

Plūduriavimas - kas tai?

Plūduriavimas – tai inovatyvus sveikatinimo būdas plūduriuojant Epsomo druskomis prisotintame vandenyje. Tai itin efektyvi priemonė šiuolaikiniam nuolatos skubančiam žmogui paleisti įtampas ir atkurti ryšį su savimi. Kiekviename nuo išorės garsų ir šviesos poveikio apsaugotame plūduriavimo kambaryje yra ištirpdyta virš 400 kg Epsomo druskų. Plūduriavimo metu pasiekiamas kūno nesvarumo efektas bei technologinio precedento neturintis mūsų nervų sistemą pasiekiančių išorės dirgiklių pašalinimas įgalina itin gilų atsipalaidavimą ir su tuo sietiną visų organizmo sistemų poilsį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasiruošti prieš ateinant plūduriuoti?

Kūno higiena: nesiskuskite ar nedepiliuokite odos viena diena prieš procedūrą, nes aukšto druskingumo vanduo gali suerzinti šviežiai nuskustą odą. Prieš seansą, duše būtina pašalinti visas ant kūno esančias kosmetikos priemones, taigi prieš apsilankymą patariame jų nenaudoti. Taip pat pageidautina nenaudoti kūno kvapų, ypač sintetinių dezodorantų. Jeigu nesenai dažėte plaukus, palaukite bent 12 val. prieš ateidami plūduriuoti, nes dažai gali reaguoti su Epsomo druskos tirpalu ir jį užteršti.

Mityba: prašome nerūkyti, taip pat patariame nevartoti kofeino arba kitų nervų sistemą stimuliuojančių medžiagų bent 30 min. prieš procedūrą. Rekomenduojame nevartoti sunkaus maisto likus 60 min. iki seanso pradžios.

Kaip elgtis seanso metu?

Atvėrę duris įženkite į plūduriavimo kambario vidų. Duris užverti galite iš karto tik įėję arba vėliau, kai panorėsite, procedūros metu. Suteikite sau laiko susipažinti su nauja aplinka, o atsigulę į vandenį leiskite kūnui natūraliai atrasti sau patogiausią plūduriavimo poziciją. Visus judesius stenkitės atlikiti lėtai ir sąmoningai. Šviesa kambario viduje užsidega seanso pradžioje, taip pat įsijungia pranešdama apie procedūros pabaigą. Jeigu pasirinkote plūduriuoti be ausų kištukų, po procedūros svarbu gerai išsiplauti ausų kanalus, nes likę Epsomo druskos likučiai gali juos suerzinti.

Kas yra Epsomo druska?

Epsomo druska yra natūralus mineralinis magnio (Mg) ir sulfatų (SO4) junginys. Tiek magnis, tiek sulfatai yra organizmo pasisavinami išoriškai per odą, tad plūduriavimas pasižymi puikiomis sveikatinimo savybėmis taip pat ir dėl to. Magnio pagalba žmogaus organizmas reguliuoja daugiau nei 325 fermentų veiklą mažindamas uždegimus, gerindamas nervų sistemos bei raumenų funkciją ir padėdamas užkirsti kelią arterijų užkalkėjimui. Sulfitai padeda įsisavinti maistines medžiagas, pašalinti organizme susikaupusius toksinus bei gali palengvinti kenčiančiųjų nuo migrenos būklę.

Kas jus išskiria iš kitų?

Deep Float studijos erdvės yra specialiai sukurtos terapiniam plūduriavimo poveikiui patirti. Mūsų plūduriavimo kambariai yra itin erdvūs, todėl juose nepatirsite su mažesnėmis plūduriavimo edvėmis siejamų klaustrofobijos atvejų. Tarp seansų darome 45 min. pertraukas, tam, kad galetumėte jaustis pilnai atsipalaidavę tiek seanso metu, tiek prieš jį bei jam pasibaigus. Nesiekiame plūduriavimo paversti konvejerine paslauga, tad orientuodamiesi į kokybiškos patirties sukūrimą suteikiame deramą poilsį sau bei studijos energetinei erdvei. Laikome save inovatyviausia plūduriavimo studija regione.

Paslaugos

 • 60 min. plūduriavimo seansas
  60 min. plūduriavimo seansas 39 €
 • 60 min. plūduriavimo seansas dviems*
  60 min. plūduriavimo seansas dviems* 70 €
 • 90 min. plūduriavimo seansas
  90 min. plūduriavimo seansas 50 €
 • 90 min. plūduriavimo seansas dviems*
  90 min. plūduriavimo seansas dviems* 90 €
 • 120 min. plūduriavimo seansas
  120 min. plūduriavimo seansas 60 €
 • 120 min. plūduriavimo seansas dviems*
  120 min. plūduriavimo seansas dviems* 110 €

* Plūduriuojama atskirose erdvėse vienu metu – ateikite plūduriuoti su artimu žmogumi!

** Dėl ilgesnių nei 120 min. seansų kreipkitės individualiai

Narystės

105
 • 180 min. plūduriavimo narystė
 • 3 x 60 min. arba 2 x 90 min.
 • Narystė galioja 3 mėn. Naryste gali dalintis šeimos nariai.
150
 • 300 min. plūduriavimo narystė
 • 5 x 60 min. arba 3 x 60 + 2 x 90 min.
 • Narystė galioja 3 mėn. Naryste gali dalintis šeimos nariai.

Nerandate sau tinkamo pasiūlymo? Susisiekite su mumis – įvertinę Jūsų poreikius pateiksime individualų narystės planą.

Atsiliepimai